Hakkımızda

Sektörde uzun yıllardır hizmet vermekte olan MRT Elektrik & Otomasyon, günden güne büyüyen güçlü ve dinamik kadrosuyla, %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş hizmet anlayışı ve yenilikçi vizyonu ile sektörün lider firmalarından birisidir.

Misyonumuz

Projelerinizi hayata geçiriken, uzun vadeli yatırımlarınızı koruma altına almak, genişleyebilir, genişletilebilir yaşama ömrü uzun yapılar sunmak, projelendirmek ve hayata geçirmek ana hedefimizdir.

Vizyonumuz

Proje tasarımlarında, optimum kullanım ömrüne ve genişleyebilirlik ihtimallerini göz önünde bulundurarak, en iyi fiyat performans hedefiyle, kaliteden ödün vermeden, müşteriyi kurulumda, kullanımda ve gelecek yatırımlarda korumak. Avrupa normlarında uluslar arası standartlarda, projelendirme, malzeme seçimi ve pano tasarımı. Mühendislerini, mekanik, proses ve güç elektroniği alanında da eğiterek geniş bakış açısı yaratmak, müşterilerimizle birlikte ortak kazançlarımız olacaktır. Tecrübe ile mühendislik yazılımlarını birlikte kullanarak doğru sonuca kısa yoldan erişmek.

Hakkımızda konuşulanlar

Tarık TERZİ Yönetici / Arda Otomasyon

MRT Elektrik & Otomasyon ile gerçekleştirdiğimiz iş ortaklığımızda karşılıklı tecrübe ve bilgi paylaşımı ile iş ortaklığı yapmış olmaktan mutluluk duymaktayız.